Kauno Motiejaus Valančiaus mokyklos-darželio 1 klasės mokiniai turėjo ypatingą galimybę prisiliesti prie tikrojo meno. Jie dalyvavo dailininkės Marijos Rastenienės projekte „Dalintis menu – kurti kartu“.
Šio įkvepiančio projekto metu vaikai ne tik susipažino su menininkės kūryba, bet ir patys kūrė, interpretuodami jos darbus per savo emocijas ir vaizduotę. Tai buvo graži bendrystės, kūrybiškumo ir saviraiškos patirtis, leidusi kiekvienam vaikui pasijusti kūrėju.